Képezze Ön is munkavállalóit, akár EU forrásból is

Cégeknek

Képzési módszerek:

7 nyelv közül választhat: angol, német, olasz, spanyol, orosz, magyar, eszperantó.

Iskolánkban a világon leginkább elterjedt, hatékonynak bizonyult kommunikatív módszert alkalmazzuk.

Természetesen a négy alapvető készség (írás, olvasás, beszéd, értés) fejlesztése alapkövetelmény minden egyes kurzus során, de a beszédkészség fejlesztése áll a fókuszban.

Cégeknek, vállalkozásoknak igény esetén kihelyezett tanfolyamokat is szervezünk.

Tolmácsolás, fordítás

Tolmácsolással és fordítással kapcsolatban minden esetben egyedi ajánlatot adunk, valamint ilyen jellegű megbízást kapacitás függvényében tudunk vállalni. Ajánlatot kérni űrlapunk kitöltésével lehet.

Ajánlatkérés vállalatoknak

Kitöltés előtt olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat, a küldés feltétele a benne foglaltak elfogadása!

Adatvédelmi nyilatkozat

Címünk: