Angol, német, olasz, orosz, eszperantó, spanyol és magyar nyelvet oktatunk

Tanfolyami kínálatunk

Válaszd ki a számodra legmegfelelőbb nyelvi képzést!

Csoportos tanfolyamok

• általános nyelvtanulás kezdő szinttől
  • felkészítés érettségire, nyelvvizsgára
  • társalgási tanfolyamok B1 szinttől
  • 10 és 30 órás kurzusok

Magánórák

Magánórákat 1-2 fő részére tudunk tartani.

• általános nyelvtanulás kezdő szinttől
  • felkészítés érettségire, nyelvvizsgára
  • korrepetálás
  • felkészítés külföldi munkavállalásra
  • szakmai nyelvtanulás
    (nyelvi előképzettséggel angol és német nyelvből)
  • minimum 8 órás kurzusok

Csoportos és egyéni lakossági nyelvóráinkat jól felszerelt oktatótermeinkben tartjuk (Nyíregyháza, Búza tér 3.), vagy online formában, előre egyeztetett oktatási platformon kapcsoljuk össze a hallgató(ka)t az oktatóval.

Cégeknek, vállalkozásoknak a nyelviskolában zajló tantermi oktatás mellett kihelyezett és online képzéseket is biztosítunk.

Csoportos nyelvi képzéseinknél fontosnak tartjuk, hogy azonos tudásszinten lévők kerüljenek a képzésbe, ezért szükséges az előzetes tudásszint mérése.

Magánórák esetében az előzetes tudásmérés nem feltétel, de minden érdeklődő számára elérhető az ingyenes szintfelmérés akár online, akár személyesen (iskolánkban, nyitvatartási időben, előzetes bejelentkezés nélkül).

Ártáblázatunk

Aktuális tanfolyami áraink

2024. január 01-től.

Magánóra online

Magánóra tantermi

Szakmai nyelvóra

Magánóra 2 fő

3-4 fős csoportos tanfolyam

5-6 fős csoportos tanfolyam

45 perc/5.390 Ft

45 perc/5.490 Ft

Aktuális ár + 500 Ft / 45 perc

45 perc/2.700 Ft/fő

45 perc/2.290 Ft/fő

45 perc/1.990 Ft/fő

Mit kell tudni a tanfolyamokról?

Néhány pontban összeszedtük a legfontosabb információkat a különböző tanfolyam típusokat illetően.

y

Magánórák

• Magánórákon a tanárod a Te céljaidnak megfelelően (nyelvvizsga, munkavállalás, érettségi..stb.), a Te szinteden és ritmusodban fejleszti készségeidet.
  • Az általad választott időpontban csak veled foglalkozik.
  • Kérheted különböző készségeid célirányosan fejlesztését, vagyis a tanfolyam alatt bármikor módosítható igényeid szerint a tananyag, a gyakorlatok mennyisége és típusa.
  • Nem előfeltétel, de megírhatod ingyenes szintfelmérőnket a képzés megkezdése előtt.
  • Kezdőtől az anyanyelvi szintet közelítő szintig minden korosztály számára ajánlott.
  • Speciális magánórák keretében lehetőség van arra, hogy együtt tanulj baráttal, családtaggal, kollégával. Ebben az esetben biztosan csak ti ketten tanultok majd együtt, nem csatlakoztatunk hozzátok senkit, és a magánóráknak megfelelő irányelvek szerint történik a képzés.
  • Egy tanóra hossza: 45 perc
  • Tantermi képzéseink a Nyíregyháza, Búza tér 3. szám alatti iskolánkban, jól felszerelt oktatótermeinkben zajlanak.

Órák lehetséges időpontjai:

• Személyesen: hétfőtől péntekig 08:00-20:00., egyeztetett időpontokban
  • Online: hétfőtől vasárnapig egyeztetett időpontokban, előre egyeztetett oktatási platformon
  • Kérheted a már leegyeztetett óra átütemezését vagy lemondását az adott képzési alkalmat megelőző nap 20.00 óráig. (A későbbi lemondás, illetve óralemondás nélküli hiányzás esetén az órát megtartottnak tekintjük.)

Az egyeztetés személyesen, telefonon vagy e-mailben történik. Oktatót a szabad kapacitások figyelembevételével tudunk biztosítani. További részletekért, illetve érdeklődés, kérdés esetén keress minket a megadott elérhetőségeinken!

Csoportos tanfolyamok

• Csoportos lakossági képzéseink esetében, szintfelmérést követően választhatod ki a számodra ideális tanfolyamot.
  • Különös figyelmet fordítunk arra, hogy minden készségedet egyaránt fejlesszük.
  • Fontos szerepet kap a kommunikáció és a célnyelv használata.
  • Tematikus csoportjainkban készülhetsz nyelvvizsgára, vagy egy-egy készség elsajátítására, gyakorlására.
  • A csoportos kurzusokat elsősorban tantermi oktatás keretében javasoljuk, de 2-3 fős csoport esetében online is megszervezzük.
  • Az órák időpontjáról személyesen, telefonon vagy e-mailben egyeztetünk veled.

Választható nyelv

Befejezett képzés

Sikeres nyelvvizsga

Szakmai tapasztalat

Kapcsolatfelvétel

Címünk: 4400 Nyíregyháza, Búza tér 3.

E-mail: info@fokusznyelviskola.hu

Nyitvatartás: H-P: 8.00 – 16.00

Figyelmeztetés

Kérjük vegye figyelembe, hogy áraink tájékoztató jellegűek és az árváltoztatás jogát fenntartjuk. Aktuális árainkról mindig tájékozódjon honlapunkon, vagy telefonon vagy akár személyesen Búza téri irodánkban kollégáinknál.